Beata Śniechowska gotuje w Kauflandzie

Już po raz kolejny, dla wszystkich sympatyków sieci, na żywo będzie gotowała zwyciężczyni drugiej edycji MasterChefa.

Tym razem na internautów czeka świąteczna zupa. O ostatecznym wyborze potrawy decydują sami internauci, a live streaming z jej przygotowywania będzie dostępny już w najbliższą środę – 12 grudnia o godzinie 20:00.

Pomysły na świąteczne dania i desery już od końca listopada prezentowane są w cyklu "Przepis na dobry tydzień". Do tej pory pojawiły się przepisy na pierogi czy sernik na spodzie z makowca.

Ponadto pod linkiem https://www.kaufland.pl/gazeta.html#przepisy-beaty znaleźć można także specjalny katalog ze świątecznymi przepisami przygotowanymi specjalnie dla sympatyków sieci Kaufland przez Beatę Śniechowską. Przepisy i porady dostępne są w formie wideo na stronie internetowej www.kaufland.pl oraz na kanałach Facebook i YouTube. Przepisy pojawią się także w gazetkach reklamowych.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. wielkopowierzchniowych. W całej Europie Kaufland ma około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć liczy 208 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }