Lidl otwiera na potęgę

Tylko 13 grudnia do sieci dołączy siedem nowych sklepów.

Pierwszy z nich zostanie otwarty przy ul. Gdańskiej 92B w Gnieźnie. Sklep o powierzchni ok. 1400 mkw. będzie 2. placówką Lidla w tym mieście.

Kolejny ze sklepów mieścić się będzie przy ul. Al. 3 Maja 17 w Ostrowcu Świętokrzyskim. To także 2. placówka Lidla w tym mieście. Jego powierzchnia sprzedaży to 1000 mkw.

Do otwarcia 13 grudnia udało się przygotować także 14. sklep sieci Lidl w Szczecinie – tym razem przy ul.Granitowej 18. Jego sala sprzedaży ma ponad 1350 mkw. Pracę znalazło w nim ok. 25 osób.

Tego samego dnia otwarty zostanie również sklep sieci Lidl przy ul. Jana III Sobieskiego 163  w Bielsku Białej. Na powierzchni sali sprzedaży, wynoszącej ok. 1400 mkw. pracuje ok. 20 osób, a na klientów czeka 100 miejsc parkingowych.

Nowe Lidle pojawią się także w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 82 (9. sklep sieci w tym mieście), Tychach przy ul. Biskupa Burschego 3 (5. sklep sieci w tym mieście) oraz w Zabrzu ul. Damrota 1 (8. sklep sieci w tym mieście).

We wszystkich nowych sklepach klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: "Chrupiące z Pieca" – aromatyczne pieczywo, wędliny "Pikok", świeże mięso "Rzeźnik", produkty bio czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach "Ryneczku Lidla".

Ponadto w każdym z nowych Lidli zastosowane zostały ekologiczne rozwiązania typu instalacje ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,energooszczędne oświetlenie LED.

Z okazji otwarć nowych placówek Lidl przygotował dla klientów specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach.

Jak wynika z wyliczeń portalu handelextra.pl po czwartkowych otwarciach Lidl będzie prowadził w naszym kraju 674 sklepy.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }