Biedronka dla kuracjuszy

W Ciechocinku ruszy nowa Biedronka. Ma 750 mkw. powierzchni i 5 kas. Zostanie otwarta w czwartek 13 grudnia, przy ul. Bema.

 – Cieszymy się, że możemy zaprosić klientów i kuracjuszy do zupełnie nowej placówki. Jest to już druga Biedronka w nowym standardzie w tym mieście - mówi Marcin Kajser, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialny m.in. za sklep w Ciechocinku. - Na początku tego roku przeprowadziliśmy modernizację obiektu przy ul. Zdrojowej. To zupełnie nowa jakość i komfort zakupów – uważa.

Placówka przy ul. Bema została zaprojektowana według koncepcji 2.0.

Asortyment dobrany z okazji uruchomienia nowej placówki prezentuje dedykowany folder obowiązujący przez tydzień, czyli od 13 do 19 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Obejmuje on szereg promocji na artykuły spożywcze i przemysłowe. Pierwszych 200 klientów, którzy w tym okresie zrobią zakupy za minimum 99 zł, będzie mogło za 1 gr zakupić książkę kucharską „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej”. Z kolei posiadacze karty lojalnościowej „Moja Biedronka” do 19 grudnia br. przy zakupach powyżej 99 zł będą mogli otrzymać maskotkę Świeżaka za złotówkę. Sklep oferuje możliwość zapłaty gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem poprzez aplikację mobilną banku klienta.

Spółka Jeronimo Martins Polska jest właścicielem Biedronki - sieci detalicznej mającej 2850 sklepów w ponad 1000 miejscowościach.

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.