Lidl i jego mięsa gotowe do pieczenia

Lidl wprowadza do stałej sprzedaży nową linię mięs Lidla - Naturalnie na obiad. Mięsa są już gotowe do upieczenia - doprawione suszonymi warzywami, owocami, aromatycznymi ziołami oraz bez dodatku substancji konserwujących.

Produkty linii Naturalnie na obiad zostały stworzone z myślą o osobach, które z chęcią przedłużyłyby dobę o kilka godzin. Mięsa gotowe do piekarnika to wielka oszczędność czasu – nie trzeba szukać przepisów na dania, martwić się, że przy gotowaniu coś nam nie wyjdzie, a nawet iść na zakupy po przyprawy i dodatki do przyprawienia mięsa.

Naturalnie na obiad to różne rodzaje mięs takich jak schab, karkówka, polędwiczka w towarzystwie ciekawie dobranych dodatków i naturalnych składników np. kawałki warzyw, suszone owoce czy aromatyczne zioła. Kompozycje zostały stworzone z mistrzem kulinarnym, a potrawy mięsne są połączeniem tradycyjnych smaków w nowoczesny sposób.

- Lidl Polska stale wprowadza do swojej oferty nowe produkty. Podążamy za najnowszymi trendami, ale też je wyznaczamy - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, communications manager Lidl Polska.

Za połączenie tradycji z nowoczesnością – smaków jak u babci z nowoczesnym sposobem przyrządzenia – odpowiada polski producent – Zakłady Mięsne Skiba z Chojnic. W stałej ofercie jest aż 15 pozycji, np. schab zawijany z boczkiem (24,90 zł/ kg), medaliony z polędwiczki zawijane boczkiem (29,90 zł/ kg) czy rolady z szynki z mozzarellą i grzybami (27,90 zł/ kg).

Katarzyna Pierzchała 2618 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }