Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowa linia win Jack Rabbit Premium Selection

W jej ramach dostępne będą czerwone wino Zinfandel z Kalifornii oraz białe Sauvignon Blanc z Chile.

Jack Rabbit to marka wina produkowanego w winnicach Chile, Kalifornii oraz Południowej Afryki.

Wina charakteryzują się przyjemnym i bezpretensjonalnym w odbiorze smakiem. Są skierowane do konsumentów rozpoczynających swoją przygodę z winem.

Do tej pory na polskim rynku dostępne były: Chardonnay, Merlot, White Zinfandel, Medium-Sweet Red oraz White, a także owocowe Peach and Mango i Summer Berries.

Linia Jack Rabbit Premium Selection jest dostępna w sprzedaży w dwóch wariantach.

Jack Rabbit Premium Selection Zinfandel to wino kalifornijskie o smaku czarnej wiśni i malin, o nutach pieprzu i przypraw. Idealne do grillowanych mięs, dań z makaronem i deserów czekoladowych.

Z kolei Jack Rabbit Premium Selection Sauvignon Blanc to wino chilijskie o aromatach owoców cytrusowych, wzbogacone nutami trawy i zielonego pieprzu. Idealne do łagodnych serów, ryb, owoców morza i sałatek.

Wyłącznym dystrybutorem win marki Jack Rabbit w Polsce jest sieć Żabka. Produkty są dostępne w sklepach od początku grudnia.

Joanna Hamdan 9128 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }