Jubileusz marki Tork

We wtorek, 4 grudnia w warszawskiej restauracji SPATiF odbyło się spotkanie dziennikarzy z przedstawicielami marki, której właścicielem jest firma Essity, lider w zakresie profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny.

Celem spotkania było podsumowanie działalności marki w 2018 roku i przedstawienie planów na kolejny rok.

Gospodarzem wydarzenia był Wojciech Nizio, regional brand activation manager.

Dodatkową okazją do spotkania były obchody 50-tych urodzin marki Tork, które przypadają w 2018 roku. Nie bez powodu na miejsce spotkania wybrano SPATiF, legendarny lokal na mapie Warszawy, który w latach 60., gdy rodziła się marka Tork, przeżywał czas swojej świetności.

Nowy SPATiF zaprosił gości do wyremontowanych wnętrz z zachowanymi klasycznymi detalami, dostosowanych jednak do czasów współczesnych. Specjalnie z okazji urodzin marki powstała playlista Tork 50 years - Get ready for the next 50!, która jest dostępna w aplikacji Spotify. Znalazły się na niej największe przeboje, które na przestrzeni ostatnich 50-ciu lat szturmowały listy przebojów.

- W historii marki Tork jest mnóstwo wydarzeń, które okazały się kluczowe dla rozwoju branży higienicznej. Sztab specjalistów nieustannie opracowuje nowe rozwiązania ułatwiające utrzymanie higieny. 50-letnie doświadczenie pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość planując nadal odgrywać tak istotną rolę w rozwoju branży higienicznej dla biznesu - mówił Wojciech Nizio, regional brand activation manager, Essity.

Wiedza ekspercka, funkcjonalne produkty i polityka zrównoważonego rozwoju pozwoliła marce Tork stać się niekwestionowanym liderem. Najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak sprzątanie oparte na danych, znaczące innowacje w zakresie suszenia rąk czy pierwsza na świecie usługa recyklingu ręczników papierowych, świadczą o tym, że marka Tork nie tylko z powodzeniem podąża za rozwojem technologicznym, a nawet wyznacza najnowsze trendy.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }