Biedronka otwiera i remontuje

6 grudnia w Polsce uruchomiono nowy sklep Biedronki w Malborku oraz kolejne dwa - we Wrocławiu i Świdnicy - otwarto po remoncie. Sieć dostosowuje swoje placówki do najnowszego formatu 2.0.

W Malborku to 5. sklep sieci Biedronka. Powierzchnia sali sprzedaży sklepu przy ul. Głównej 2 wynosi ponad 600 mkw. Działa w nim 5 kas, w których można płacić gotówką, za pomocą kart płatniczych lub BLIK-iem.

6 grudnia zostały też otwarte po remontach dwa sklepy Biedronka – we Wrocławiu przy ul. Benedyktyńskiej 15 oraz w Świdnicy przy ul. Głowackiego 28.

– Koncept Biedronka 2.0. oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne ustawienie produktów: w sklepie wydzielone są odrębne strefy z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi - mówi Iwona Kubiak-Karpińska, Starszy Menedżer Sprzedaży odpowiedzialny m.in. za sklep w Malborku.

Pierwszy sklep Biedronka w  formacie 2.0 zaczął działać we wrześniu w centrum Warszawy. Szczegółu tutaj.

Biedronka ma w Polsce ponad 2800 sklepów w ponad 1000 miejscowościach. Średnio sklepy sieci odwiedza  4 mln klientów dziennie.

Ilona Mrozowska 3258 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }