Grycan pomaga na słodko

Już po raz kolejny marka włączyła się w doroczny program dożywiania dzieci w Polsce - Świąteczny Stół Pajacyka.

– W najbliższy piątek gorąco zachęcamy do zamawiania naszych deserów lodowych w pucharach. W tym dniu 20% obrotu z ich sprzedaży przekażemy na doroczny program dożywiania dzieci. To nasz słodki sposób, aby wspólnie z gośćmi lodziarnio-kawiarni włączyć się w Świąteczny Stół Pajacyka – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń.

Akcja obowiązuje 7 grudnia w lokalach Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce, w których dostępna jest pełna oferta z karty menu.

Świąteczny Stół Pajacyka to ogólnopolska, jednodniowa akcja charytatywna, podczas której właściciele lokali gastronomicznych z całej Polski przekazują część dziennego obrotu na posiłki dla potrzebujących dzieci. Marka Grycan – Lody od pokoleń kolejny już raz zaangażowała się w tę inicjatywę.

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }