Pierwszy Bricomarché w Wyszkowie

Supermarket typu "dom i ogród" oficjalnie rozpoczął działalność 5 grudnia.

Zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego 48 Bricomarché jest 156. sklepem sieci  w Polsce. Placówka ma powierzchnię ok. 2 tys. mkw., a także ogród o powierzchni 1,5 tys. mkw.

– Mieszkańcy regionu z pewnością odczują pozytywne efekty obecności sklepu. Bricomarché w Wyszkowie zaoferuje klientom około 30 tys. artykułów z 4 działów: budowlanego, majsterkowania, ogrodu i dekoracji – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, dyrektor komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów.

Sklep w Wyszkowie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-21:00, w soboty od 08:00-20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. W supermarkecie znajdują się trzy kasy. Placówka oferuje także dodatkowe usługi takie jak cięcie płyt, parapetów, drzwi, blatów; transport i pomoc w załadunku zakupionego towaru. 

Joanna Hamdan 9128 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }