Estée Lauder Companies otwiera salon mulibrandowy

To pierwszy na świecie koncept z ofertą czterech renomowanych marek: Clinique, Estée Lauder, La Mer i Origins, który mieści się w Galerii Krakowskiej.

Salon o powierzchni 106 mkw. charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz dedykowaną przestrzenią do konsultacji makijażowych i pielęgnacyjnych.

Salon w Galerii Krakowskiej to jedyny koncept na świecie, w którym Estée Lauder Companies prezentuje cztery marki kosmetyczne z portfolio firmy w jednym miejscu. Jego wystrój jest utrzymany w stylistyce Estée Lauder, jednak każda z dostępnych w nim marek ma swoją własną przestrzeń. W ofercie salonu w największej Galerii w centrum Krakowa znajdują się kosmetyki Clinique, Estee Lauder, La Mer i Origins.
 
Klienci znajdą tu też oferty limitowane, specjalne kolekcje makijażowe i pielęgnacyjne, jak również zapachy Aerin od Estée Lauder dostępne wyłącznie w sklepach firmowych (w tym w sklepie internetowym).

Salon multibrandowy Estée Lauder Companies w Galerii Krakowskiej znajduje się na poziomie 0.

Joanna Hamdan 9180 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }