Pasaże Tesco tworzą Wspólną Przestrzeń

To cykl wydarzeń podczas których organizacje pozarządowe mogą zaprezentować się wśród społeczności lokalnych w 9 polskich miastach.

Pierwsza edycja programu odbywać się będzie w okresie od listopada 2018 do lutego 2019.

Na terenie wybranych centrów handlowych zostanie wyznaczona powierzchnia, gdzie zgłoszone do akcji NGO’sy zaprezentują angażujące aktywności dla odwiedzających Pasaże Tesco.

Podczas eventów, możliwość przedstawienia angażujących działań dla odwiedzających centra handlowe Tesco otrzymają również najemcy Pasaży. Ich zadaniem będzie przedstawić aktywności związane z profilem prowadzonych przez nich usług.

Zakres zgłaszanych organizacji jest bardzo szeroki - od pokazów pierwszej pomocy, przez występy sportowe, warsztaty dla dzieci oraz akcje z najemcami.

Wydarzenia będą miały miejsce w kluczowych pasażach handlowych należących do Tesco – w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Pile oraz w Szczawnie.

Zainteresowane organizacje pozarządowe mają jeszcze szansę dołączyć do akcji zgłaszając się na adres w.fenske@gardenofwords.pl.

Joanna Hamdan 9049 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }