Hoop Cola łączy na święta

Startuje kampania marki - "Spędź gwiazdkę z bliskimi".

Marka oficjalnie rozpoczęła przygotowania do okresu, w którym każdy powinien odnaleźć radość i szczęście, czyli świąt Bożego Narodzenia. Akcja promocyjna skierowana do konsumentów miło zaskoczy wszystkich fanów Hoop Coli, a także tych, którzy lubią podróżować i czekają na to, by móc spotkać się z bliskimi.

Tym razem Hoop Cola przygotowała niespodzianki dla konsumentów we współpracy z największym w Europie operatorem dalekobieżnych połączeń autobusowych – FlixBusem.

W tym celu organizuje specjalną promocję konsumencką. Pod świątecznymi zakrętkami Hoop Cola znajdują się kody, które uprawniają do tańszych przejazdów – od 20% do nawet 100% - w sieci FlixBus pomiędzy dowolnymi miejscami znajdującymi się w całej Europie.

W ramach kampanii Hoop Cola planuje szereg aktywności, obejmujących aktywności w punktach sprzedaży, poprzez dedykowane akcje promocyjne w przestrzeni sklepowej, a także działania w digitalu, social mediach, jak i specjalne akcje dedykowanych konsumentom. Marka zaprasza do śledzenia profili Hoop Coli na Facebook’u oraz Instagramie, gdzie w każdym tygodniu trwania promocji organizowane będą konkursy dodatkowe.

Joanna Hamdan 9128 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }