Ol’Vita. Olej konopny

Zimno tłoczony i nieoczyszczony.

Olej konopny zimno tłoczony, nieoczyszczony Ol’Vita powstaje ze starannie wyselekcjonowanych i przebadanych nasion konopi siewnej.

Jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) omega-3, zawiera witaminy K, E, fitosterole, chlorofil oraz fosfolipidy. Dzięki tłoczeniu na zimno, występujące w oleju nienasycone kwasy tłuszczowe pozostają w niezmienionej formie. Olej konopny Ol’Vita jest naturalny, nie zawiera konserwantów, sztucznych dodatków, a także substancji psychoaktywnych, w całości produkowany jest z nasion.

Olej konopny Ol’Vita ma wyrazisty smak i zapach oraz klarowny zielony kolor. Jest nie tylko zdrowym, ale także smacznym dodatkiem do sałatek, surówek, kasz, makaronów, ziemniaków, ryżu, warzyw, dipów, zimnych sosów oraz innych potraw. Dodaje się go do dań serwowanych na zimno lub okrasza po przygotowaniu dania ciepłe.

Dostępny jest w butelce z ciemnego szkła, które chroni zawartość przed niekorzystnym wpływem światła i czynników zewnętrznych. Olej Ol’Vita dzięki najnowszej, zaawansowanej technologii tłoczenia na zimo, jest zdatny do użycia aż 12 miesięcy od wytłoczenia, należy go jednak przechowywać w lodówce. Zaleca się spożywanie jednej łyżki oleju konopnego dziennie.

Produkt oferowany jest w 250-ml butelce.

Joanna Hamdan 9128 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }