Galeria Metro Kwidzyn z pozwoleniem na budowę

Już w przyszłym miesiącu planowane jest rozpoczęcie prac.

Inwestor - Metropolitan Investment - uzyskał właśnie ostateczne pozwolenie na budowę.

Aktualnie dobiega końca przetarg, w którym wyłoniony zostanie generalny wykonawca inwestycji. Galeria Metro będzie pierwszym tak dużym obiektem handlowo-rozrywkowym w Kwidzynie.

Równocześnie z postępującymi zgodnie z harmonogramem działaniami prowadzącymi do rozpoczęcia budowy, spółka realizuje proces komercjalizacji obiektu. Za wynajem powierzchni handlowej obiektu odpowiada firma Mallson Polska oraz zespół komercjalizacji Metropolitan Investment.

Projekt Galerii Metro Kwidzyn zakłada realizację obiektu o powierzchni najmu prawie 13 tys. mkw., w której mieścić się będzie około 35 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, a także market spożywczy i jedyne w regionie wielosalowe kino. W ramach inwestycji zaplanowano także ok. 330 miejsc parkingowych. Galeria Metro Kwidzyn będzie stanowić największe centrum handlowo-rozrywkowe w mieście.

Planowany termin oddania obiektu do użytkowania to II kwartał 2020 r.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }