Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Bezalkoholowe piwo energetyczne

To nowość od Browaru BK.

Red Full to niefiltrowane piwo bezalkoholowe typu APA na bazie słodu pszenicznego z dodatkiem mieszanki amerykańskich chmieli.

Dzięki wysokiej zawartości kofeiny działa pobudzająco jak typowy napój energetyczny - przy jednoczesnym zachowaniu walorów smakowych wysokiej jakości piwa górnej fermentacji (ale).

Charakterystyczny czerwony odcień umożliwi łatwe rozpoznanie tego bezalkoholowego trunku nawet po nalaniu do szklanki, kufla itp.

Produkt dostępny w butelkach jednorazowych o pojemności 0,5 l.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }