IKEA zamyka Kuchnię Spotkań

Po trzech latach działalności IKEA zamyka lokal w centrum stolicy - Kuchnię Spotkań, którą bezpłatnie można było wynająć i zorganizować tam spotkanie - informuje MMP24.pl.

Projekt Kuchnia Spotkań realizowany był w Warszawie od 15 listopada 2015 r. Był absolutnie unikatowy. Mowa bowiem o dwupoziomowym lokalu oferującym kuchnię, jadalnię oraz przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo na piętrze znajdowała się bawialnia dla dzieci. W Kuchni Spotkań Ikea znajdowało się pełne wyposażenie, sprzęt i akcesoria potrzebne do wspólnego gotowania oraz urządzenia przyjęcia.

Korzystanie z miejsca zawsze było bezpłatne, wystarczyło przynieść ze sobą składniki oraz produkty spożywcze i przyrządzić z nich wszystko, na co ma się ochotę.

Jak przypomina MMP24.pl, Kuchnia Spotkań była też jednym z najczęściej nagradzanych projektów marketingowych w ciągu ostatnich miesięcy. Otrzymała m.in. złoto w konkursie Effie w 2016 r. Wówczas nagrodę odbierały agencje Kalicińscy.com, Garden of Words, Blue Ivy, K2, Performance Media, MEC (obecnie Wavemaker). Projekt został doceniony również złotem w Mixx Awards pod koniec 2016 r.

 

Ilona Mrozowska 3000 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }