Otwarcie 155. Bricomarché w Polsce

Bricomarché przy ul. Kazimierza Prejznera 4 w Radzyniu Podlaski, który jest 1. sklepem sieci w tym mieście oraz 155. w Polsce, rozpoczął działalność w środę 5 grudnia br.

– Klienci mają do dyspozycji salę sprzedaży oraz wiatę budowlaną o łącznej powierzchni 2 tys. mkw. Natomiast na wiosnę planujemy otworzenie dodatkowo ogrodu o powierzchni 1,5 tys. mkw. Zwiększy się również dostępna liczba artykułów – obecnie wynosi ona 26 tys., a na wiosnę będzie to już 29 tys. – zapowiada Jarosław Włodkowski, właściciel sklepu Bricomarché w Radzyniu Podlaskim. - Bricomarché zapewnia też kompleksowe wsparcie od profesjonalnych doradców i oferuje możliwość domówienia produktów, które nie są dostępne w standardowej sprzedaży - dodaje.

Sklep zapewnił 26 miejsc pracy.

Bricomarché należy do Grupy Muszkieterów na polskim rynku obecnej od ponad 20 lat.  Zrzesza ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2017 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 7,1 mld zł. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest obecnie ok. 13 700 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii oraz Portugalii.

Ilona Mrozowska 3258 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }