Lidl otwiera się w Rybniku

6 grudnia w centrum handlowym przy ul. Kotucza 15 otwarty zostanie 5. sklep sieci Lidl w Rybniku.

Ostatnio Lidl przyzwyczaił nas do otwarć po trzy a nawet cztery sklepy dziennie. Uroczyste otwarcia odbywają się zwykle w czwartki. Tak też będzie i tym razem, lecz jak na razie do otwarcia przygotowano tylko jeden sklep – w Rybniku.

Ma on powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą około 1300 mkw. Pracować w nim będzie ok. 20 osób, które już zostały zatrudnione. Placówka ma działać od poniedziałku do czwartku w godzinach 7–21, w piątki i soboty od 7 do 22, a w niedziele handlowe w godzinach od 9 do 18. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z miejsc parkingowych na terenie nowej galerii handlowej.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, energooszczędne oświetlenie LED.

Od czwartku 6 grudnia do soboty 15 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi a osoby, które odwiedzą Lidla w dniu otwarcia, będą mogły skosztować kiełbasek z grilla oraz serwowanej kawy. Dla najmłodszych będą przygotowane specjalne atrakcje.

Jak wynika z wyliczeń portalu handelextra.pl rybnicka placówka będzie 667. sklepem sieci Lidl w Polsce.

Katarzyna Pierzchała 3572 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.