Choinki są już w Kauflandzie

Sieć Kaufland wystartowała ze sprzedażą żywych choinek. Od 3 grudnia dostępne są polskie świerki i jodły.

Drzewka pochodzą z największej polskiej plantacji firmy ABC specjalizującej się w uprawie i sprzedaży choinek.

Klienci marketów mogą aktualnie kupić dwa rodzaje drzewek:

  • świerk kłujący o wysokości ok. 60-80 cm, dostępny w doniczce 7-litrowej (19,99 zł). Drzewko jest bardziej wytrzymałe na wysokie temperatury mieszkań niż świerk pospolity.

  • jodła koreańska o wysokości 100-125 cm, dostępna w doniczce 10-litrowej (29,99 zł). Jodła ma miękkie igły i nie jest kłująca. W zasadzie, przy odpowiedniej pielęgnacji, nie traci igieł w warunkach domowych.

Obie propozycje dostępne są we wszystkich 208 marketach sieci Kaufland do wyczerpania zapasów. Najbliższa dostawa nowych drzewek planowana jest na 6 grudnia. Kolejne świąteczne drzewka pojawią się w ofercie od 13 grudnia. Wtedy będzie można kupić kłujące świerki i jodły kaukaskie o wysokości 150-175 cm już za 59,99 zł.

 

 

Katarzyna Pierzchała 2833 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }