Mikołajki inne niż wszystkie

Z tej okazji Frytki Belgijskie w Krakowie chcą obdarować uczniów szkół specjalnych w Krakowie, Łodzi i Nowym Sączu, czyli wszędzie tam, gdzie działają punkty firmy nie słodyczami, ale frytkami.

5 i 6 grudnia każdy lokal zadeklarował wydać 50 bezpłatnych porcji dla dzieci. Na miejscu na młodszych i starszych czekać będą panowie w czerwonych czapeczkach z frytownicami pełnymi frytek.
 
Ponadto 12 grudnia Frytki Belgijskie w Krakowie pojawią się też na cyklicznej imprezie organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dla uczniów miejskich szkół specjalnych. Truck z frytkami stanie przy ul. R. Ingardena, gdzie tradycyjnie odbędą się "Mikołajki Integracyjne". W tym roku będą miały swoją 13. edycję. Poza atrakcjami, wszyscy dostaną także darmową kopę frytek.
 
Frytki Belgijskie w Krakowie istnieją na streetfoodowym rynku od pięciu lat. Pod szyldem tym działa obecnie 12 lokali, najwięcej w rodzimym Krakowie, ale jeszcze w tym roku flaga z logo krakowskich Frytkarzy zatknięta zostanie na jednym z ruchliwych, handlowych stołecznych placów.
 
Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }