CityBee ze strefą przy IKEA Targówek

Od początku grudnia przy sklepie i magazynie sieci przy ul. Malborskiej 51 pojawiły się specjalne miejsca parkingowe dla dostawczaków wynajmowanych na minuty za pomocą aplikacji.

Dodatkowo klubowicze IKEA Family będą mogli skorzystać z vouchera na 20 zł, ważnego do 3 marca 2019 roku, na pierwszy przejazd fiatem Ducato lub volkswagenem Crafter. Wystarczy zrobić dowolne zakupy i pokazać kasjerowi swoją kartę IKEA.

We flocie CityBee znajdują się biało-pomarańczowe fiaty Ducato i volkswageny Crafter. Te dostawczaki pozwalają przetransportować największe i najdłuższe pakunki, np. kanapę do salonu z fotelami, wyposażenie biura czy pełną zabudowę kuchni z 3,5-metrowym blatem. Auta mają trzy miejsca w kabinie pasażerskiej, a w części ładunkowej pasy do zabezpieczenia ładunku. Co najważniejsze samochodów nie trzeba odstawiać z powrotem na parking przy IKEA Targówek. Po wyładunku wynajem można zakończyć w dowolnej z kilkunastu stref znajdujących się na terenie całej Warszawy.
 
CityBee proponuje cennik, zgodnie z którym za pierwsze 50 km nie są naliczane opłaty za przejechane kilometry, a stawki za czas użytkowania są zróżnicowane w zależności od długości wynajmu i wynoszą: 0,99 zł za minutę, 49 zł za godzinę, 219 zł za dzień lub 1299 zł za tydzień. Paliwo, ubezpieczenie i inne koszty techniczne są już wliczone w cenę.
 
Proces wynajmu jest bardzo podobny do wypożyczania osobówek na minuty. Aplikacja lokalizuje pojazdy w najbliższych strefach, a po zarezerwowaniu wybranego auta użytkownik ma 15 bezpłatnych minut na dotarcie na miejsce. Samochód otwiera się za pomocą aplikacji, kluczyki znajdują się w środku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu wynajmu.
 
Aplikacja CityBee jest dostępna w sklepach Google Play (Android) i App Store (iOS). Rejestracja jest prosta, szybka i nie wymaga podpisywania żadnych dokumentów. Aby uzyskać dostęp do usługi, wystarczy smartfon, prawo jazdy kategorii B i karta płatnicza.
 
Usługa jest już dostępna na terenie siedmiu aglomeracji (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Śląsk, Poznań i  Łódź), gdzie do dyspozycji wypożyczających jest ponad 100 aut.
 
Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }