"Pasaż Tesco. Twoje magiczne święta"

Pod takim hasłem z początkiem grudnia ruszyła świąteczna kampania centrów handlowych.

Jej inauguracją był event świąteczny, który odbył się 1 grudnia w C.H. Tesco Gocław przy ul. Fieldorfa 41 w Warszawie.

Chcąc przywołać magiczną atmosferę świąt i podkreślić siłę wspólnie spędzonych chwil Pasaż Tesco stworzył fabrykę swetrów świątecznych. W specjalnie zaaranżowanej strefie warsztatowej przez cały dzień trwania wydarzenia odwiedzający centrum handlowe mogli wykonać sweter według własnego projektu.

Z tej możliwości skorzystali również goście specjalni, min. Małgorzata Rozenek-Majdan, Klaudia Halejcio, Dorota Gardias, Katarzyna Zielińska, Joanna Jabłczyńska i Kamila Szczawińska. Podczas dekoracji swetrów gwiazdy wróciły do swoich wspomnień z dzieciństwa oraz opowiedziały o planach na nadchodzący czas bożonarodzeniowy. W evencie udział wzięli również znani influencerzy oraz przedstawiciele mediów.

W trakcie całego dnia nie zabrakło także innych atrakcji dla najmłodszych, w tym możliwość spotkania i zrobienia pamiątkowego zdjęcia z mikołajem.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }