Wszystko jest lepsze z Wedlem

Marka ruszyła ze świąteczną kampanią.

W te święta, E. Wedel zachęca do podarowania bliskim dziecięcej radości. Zachęcają do tego również, chłopiec i zebra, którzy w znanym już Polakom spocie przypominają pochmurnemu strażnikowi, że dziecięcą radość najłatwiej obudzić wedlowską czekoladą. Spoty 30‘‘ oglądać można w telewizji, na dużych portalach i playerach, a także w kinach.

W ramach kampanii digital, stworzono serię filmów na FB, Instagram oraz YouTube z poradami dotyczącymi świątecznych prezentów. Każda z porad dotyczy dołączenia do prezentu słodyczy od Wedla.

Święta to także kolejny etap słodkiej współpracy E. Wedel i polskiej marki lakierów hybrydowych Semilac, w ramach której powstały m.in. wzory Nail Artu inspirowane dekorowanymi piankami Ptasie Mleczko. Jak je wykonać, pokażą wspólnie wyprodukowane tutoriale z udziałem influencerki beauty. Marki razem realizują także wysyłkę kreatywną do mediów i influencerów. Ponadto aby uprzyjemnić okres świątecznych przygotowań, biuro prasowe E. Wedel organizuje świąteczne spotkanie prasowe.

Kampania, poza działaniami w kinach, telewizji i internecie, obejmuje również reklamę OOH na citylightach i backlightach i DOOH (totemy w galeriach handlowych oraz ekrany LED w przestrzeni miejskiej). Osoby podróżujące w te święta z pewnością natrafią na brandowane choinki E. Wedel w przestrzeniach polskich lotnisk.

Spot stworzyła agencja PZL, za kampanię w social media odpowiada agencja Geometry Global, część grupy Ogilvy. Zakupem mediów i niestandardową akcją na lotniskach zajmuje się dom mediowy OMD, a za obsługę PR jest odpowiedzialna agencja Walk PR.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }