Auchan Produkcyjna po renowacji

Zakończyła się modernizacja CH Auchan Produkcyjna w Białymstoku. Od 1 grudnia odwiedzający mogą korzystać, m.in. z nowych miejsc do wypoczynku, specjalnej przestrzeni do pracy oraz nowoczesnej strefy restauracyjnej. Obiekt zyskał również nową identyfikację wizualną.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna działa na podlaskim rynku od 18. lat. W centrum robią zakupy nie tylko mieszkańcy Białegostoku, ale i klienci z Białorusi.

Do dyspozycji jest ponad 50 salonów z modą, obuwiem, kosmetykami, produktami dla dzieci oraz elektroniką i artykułami wyposażenia wnętrz.

– Nasze centrum handlowe po kilkunastu latach obecności na rynku wymagało modernizacji. Zależało nam na tym, aby jego wnętrze stało się bardziej funkcjonalne, wygodne i estetyczne. Dzięki pracom prowadzonym przez kilka miesięcy efekt można zauważyć od razu – uważa Aneta Nowicka, menedżer Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna. - We wnętrzu dominują jasne kolory, proste formy i nowoczesne meble. Pojawiły się także nowe przestrzenie, gdzie nasi klienci mogą przyjemnie spędzić czas – dodaje.

Prace remontowe, prowadzone od końca lipca 2018 r., objęły pasaże, strefę restauracyjną, plac zabaw oraz toalety. Obiekt zyskał nowe kolory, elementy małej architektury i ledowe oświetlenie.

Wśród zmodernizowanych przestrzeni wyróżnia się strefa restauracyjna. Dzięki zastosowaniu niskich ścianek oraz elementów stalowych z przeszkleniami została ona oddzielona od ogólnodostępnej przestrzeni. Nowa aranżacja zapewnia spokój w czasie posiłków i spotkań, a duża liczba roślin ożywia wnętrze i tworzy przyjazną atmosferę. Już wkrótce zostanie oddany do użytku nowy plac zabaw z kolorowymi zabawkami dla dzieci.

Za modernizację Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna odpowiada Ceetrus Polska. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Design+, a generalnym wykonawcą prac budowlanych firma Takana.

Ofertę Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna tworzy blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Wśród nich znajdują się m.in. Orsay, Carry, CCC, Pepco, perfumeria Sephora oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, RTV Euro AGD oraz pierwszy w Białymstoku punkt odbioru IKEA. Na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto i stacja paliw Auchan.

 

Katarzyna Pierzchała 2618 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }