Avenida Poznań wzmacnia ofertę gastronomiczną

Do grona najemców centrum handlowego dołączyła azjatycka restauracja Express Oriental. Została również rozbudowana i przearanżowana znana klientom restauracja McDonald’s.

Avenida Poznań poszerza ofertę – do grona najemców gastronomicznych dołączyła azjatycka restauracja Express Oriental.

W lokalu o powierzchni niemal 300 mkw. można spróbować propozycji kulinarnych z Japonii, Tajlandii i Chin.

Aby podkreślić klimat Dalekiego Wschodu, wystrój nowej restauracji nawiązuje do motywów Azji, a dania w niej serwowane są w żeliwnych wokach. Express Oriental proponuje posiłki w wygodnym systemie jedzenia na wagę. Oprócz tradycyjnych dań mięsnych z kurczakiem, wieprzowiną lub wołowiną, restauracja ma szeroki wybór sałatek, surówek, owoców morza, sushi i ryb.

Azjatycka kuchnia to nie jedyna zmiana na gastronomicznej mapie Avenidy. W poznańskim Centrum została również poszerzona i przearanżowana restauracja McDonald’s. Po restrukturyzacji zyskał on 60 dodatkowych miejsc siedzących oraz 5 kiosków do samodzielnego składania zamówień. Zmienił się również wystrój restauracji – w jej wnętrzu pojawiły się grafiki z motywami dużych liter i meble w odcieniach żółci, czerni i bieli współgrające z kolorami naturalnego drewna.
 
Joanna Hamdan 10763 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.