Żabka, eobuwie.pl i DHL ze wspólną akcją

W ramach akcji każdy, kto zrobi zakupy na eobuwie.pl z odbiorem paczki w jednym ze sklepów sieci, otrzyma kupon uprawniający do odbioru darmowego napoju Oshee Vitamin Energy Magnez, Witamin lub Witamin C o pojemności 250 ml.

Akcja realizowana jest we wszystkich sklepach Żabka od 28 listopada do 11 grudnia br.

Eobuwie.pl to jeden z największych w Polsce sklepów online specjalizujących się w sprzedaży obuwia i akcesoriów, który obsługuje klientów o różnych upodobaniach i potrzebach. Odpowiedzią na część z nich jest możliwość odbioru zamówionych produktów w jednym z ponad 5300 punktów sieci Żabka w godzinach od 6 rano do 23 wieczorem.

– Dzięki współpracy z Żabka Polska ponad 80 proc. konsumentów, korzystających z DHL Parcel, w miastach i na obszarach podmiejskich ma punkt odbioru przesyłki w zasięgu 10 minut drogi, czy to od swojego domu, szkoły czy z pracy – mówi Maciej Dudek, kierownik ds. sieci punktów dostępu DHL Parcel.

Odbiór gratisów możliwy jest do 31 stycznia 2019 r. w całej sieci sklepów Żabka. Szczegółowe informacje na temat akcji znaleźć można na stronie: www.zabka.pl

Ilona Mrozowska 4593 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.