Chorten z loterią na gwiazdkę

1 grudnia w prawie 500 sklepach staruje program konsumencki "Świąteczna loteria sklepów Chorten - kupuj i wygrywaj superprezenty na gwiazdkę".

W ramach sprzedaży promocyjnej do końca roku premiowany będzie zakup marek producentów, takich jak: 4Move, Augustowianka, Dr Gerard, Fortuna, Goplana, Hortex, Kamis, Kasztelan, Krakus, Lech, Lubella, Łukosz, Łomża, Mlekovita, Pepsi, Proste Historie, Sokołów, Tchibo, Tymbark i Wedel.

Aby wziąć udział w loterii należy zrobić zakupy za minimum 30 zł na jednym paragonie lub fakturze, kupując minimum 3 dowolne produkty wyżej wspomnianych marek. Dowody zakupu można rejestrować za pośrednictwem strony internetowej: www.loteriachorten.pl lub SMS-ami.

Do wygrania jest voucher na "na wakacje marzeń" o wartości 10 tys. zł, 40 nagród finansowych po 500 zł na prezenty pod choinkę od Chortenu, odkurzacz iRobot Rumba 980 oraz ekspres do kawy De Longhi Prima Donna S.

Wszystkie sklepy biorące udział w akcji są oznakowane plakatami promocyjnymi.

- Zależy nam na tym, by okres świątecznych zakupów w sklepach Chorten kojarzył się naszym klientom nie tylko z promocjami, ale też możliwością zdobycia atrakcyjnych prezentów dla siebie i swoich bliskich. Dzięki takiej akcji wzmacniamy wizerunkowo naszą markę na sklepach partnerskich niezależnych właścicieli, a jednocześnie współpracę z producentami, których produkty są chętnie kupowane w tym szczególnym okresie w handlu – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Joanna Hamdan 8532 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }