ID Logistics z nowym magazynem

Kolejny obiekt firmy powstał koło Piotrkowa Trybunalskiego.

Obiekt o powierzchni 13 tys. mkw. znajduje się w centrum logistycznym P3 Piotrków położonym w Woli Bykowskiej, oddalonej o 6 km od Piotrkowa Trybunalskiego i 40 km od Łodzi.

To już trzecie centrum logistyczne, zarządzane przez operatora, które działa w tym regionie.

W nowym magazynie zatrudnienie znajdzie docelowo ponad 150 osób.

W Woli Bykowskiej praca czeka m.in. na magazynierów, operatorów wózków widłowych, pracowników administracji magazynowej, pracowników biura obsługi klienta i reklamacji a także managerów tj. kierownik zmiany czy manager ds. technicznych i ochrony.

Proces rekrutacji właśnie się rozpoczął i jest prowadzony dwutorowo, w ramach rekrutacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. Do nowego zespołu ID Logistics poszukuje pracowników o różnych kompetencjach i doświadczeniu. Odpowiednimi uprawnieniami muszą wykazać się operatorzy wózków widłowych wysokiego składowania, ważna jest umiejętność obsługi komputera, analityczne myślenie oraz doświadczenie i wiedza na temat procesów magazynowych. W przypadku stanowisk związanych z zarządzaniem wymagana jest wiedza z zakresu prawa pracy, umiejętności managerskie i negocjacji.

ID Logistics swoim pracownikom zapewnia także różne benefity pozapłacowe, m.in. karty przedpłacone na święta, wyjazdy szkoleniowo-integracyjne, także ubezpieczenie na życie czy kursy języków obcych.

ID Logistics, które jest obecnie w Polsce od ponad 10 lat, zarządza 8 centrami logistycznymi o łącznej powierzchni 200 tys. mkw. Za ich obsługę odpowiada zespół 1600 pracowników. 

Joanna Hamdan 9128 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }