Kaufland ponownie promuje Payback maskotkami

Po raz kolejny sieć przygotowała dla użytkowników programu Payback specjalną akcję, w ramach której można kupować pluszaki w promocyjnej cenie.

Za każde zakupy z kartą Payback w sklepach sieci Kaufland klient ma możliwość zakupu maskotki z 50-proc. rabatem za 14,99 zł.

Regularna cena pluszaków wynosi 29,99 zł.

Dostępnych jest osiem zabawek – rybka, delfin, krokodyl, żółw, pingwin, rekin, mors i konik morski.

Akcja "Ekipa na lodowisku" potrwa do 30 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowy na http://www.kaufland.pl.

Przypomnijmy, że Kaufland już promował Payback maskotkami. Od 10 maja do 6 czerwca w sklepach sieci trwała akcja "Ekipa na fali", w ramach której można było zakupić także osiem zabawek.

Program Payback funkcjonuje w marketach Kaufland już od kwietnia br.. Kartę można otrzymać i zarejestrować w każdym sklepie sieci. Dzięki niej za każde wydane na zakupy 3 zł otrzymujemy 1 punkt Payback. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody i vouchery. Punkty można także wykorzystać przy kolejnych zakupach. W tym celu przy kasie wystarczy zeskanować kartę i poinformować kasjera jaką liczbę punktów chcemy wykorzystać przy płatności.

Joanna Hamdan 13822 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.