Uwielbiam.pl partnerem "Małych Szefów" z MasterChefa

Portal Uwielbiam.pl został partnerem kolejnej serii programu "Mali Szefowie" na kanale TVN Foodie na YouTube.

Przepisy wykonywane przez Brunona i Julkę oraz Mateusza i Stefcię – młodych kucharzy znanych z programu MasterChef Junior – można znaleźć w bazie kulinarnej Uwielbiam.pl.

We wszystkich przygotowywanych przez kucharzy przepisach pojawiają się produkty należących do Maspexu marek Lubella, Łowicz, Krakus, DecoMorreno, Kotlin. Przepisy z każdego odcinka trafiają do zbiorów portalu, dzięki czemu każdy może sięgnąć po listę potrzebnych produktów i samodzielnie odtworzyć dania.

Uwielbiam.pl to miejsce wirtualnych spotkań entuzjastów dobrej kuchni i gotowania. Użytkownicy mają do dyspozycji nie tylko przepisy dopasowane do ich potrzeb, ale także książki kulinarne on-line, porady i artykuły, które mogą sami publikować lub dzielić się nimi z innymi. Przepisy dostępne są w różnorodnej formie, m.in. opisu ze zdjęciami czy materiału wideo.

Magdalena Weiss 3268 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.