Katarzyna Nosowska śpiewa "Coraz bliżej święta"

Coca-Cola po raz kolejny zaskakuje.

Coca-Cola lubi zaskakiwać i lubi zapraszać do współpracy artystów. Dlatego w tym roku kultowy hit świąteczny "Coraz bliżej Święta" wykona Katarzyna Nosowska.

Świąteczny evergreen Coca-Cola
w aranżacji i produkcji Michała "FOXa" Króla oraz wykonaniu Nosowskiej zyskał oryginalne brzmienie charakterystyczne dla muzyki elektronicznej i alternatywnej.

Przypomnijmy, że utwór "Coraz bliżej Święta" w roli ścieżki dźwiękowej świątecznych reklam Coca-Cola jest polską wersją piosenki "Wonderful Dream", wykonywanej przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton. Po wcześniejsze polskie wersje przeboju sięgali m.in. Kasia Kowalska czy Margaret w towarzystwie finalistów programu The Voice of Poland. Powstała nawet wersja w gwarze śląskiej, wykonywana przez zespół Oberschlesien, grający industrial metal.

"Coraz bliżej Święta" w wykonaniu Katarzyny Nosowskiej promowane będzie głównie w kanałach społecznościowych i digital: You Tube, Spotify, Facebook, Instagram.

Za część produkcyjną odpowiada Propeller Film: Jarek Boliński i Małgorzata Kucharczyk, reżyserem klipu jest Bartek Prokopowicz. Za nadzór kreatywny i produkcyjny oraz współpracę z wytwórnią Kayax odpowiada zespół MBA MediaCom. 

Joanna Hamdan 13995 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.