Majonez Kielecki w kampanii

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy "Społem" rusza z kolejną reklamą tego produktu.

Zaplanowane działania mają za zadanie podkreślić jego wysoką jakość, tradycyjny smak oraz zachęcić konsumentów do zakupu produktu, który doskonale sprawdzi się do świątecznych potraw.

W trakcie kampanii telewizyjnej, która potrwa od 1 do 23 grudnia 2018 roku, wyemitowane zostaną spoty reklamowe w wersji 15” i 30”sec. Nie zabraknie również bilbordów sponsorskich, które zachęcać będą do obejrzenia konkretnych programów. Materiały reklamowe pojawią się w najpopularniejszych kanałach telewizyjnych m.in. w TVN i TVP.

WSP "Społem" wykorzystuje w swojej kampanii także inne narzędzia promocyjne takie jak lokowanie produktu, reklamy internetowe, współpraca z influencerami w social mediach oraz outdoor w wybranych miastach. Wszystkie aktywności związane z kampanią grudniową będą wspierane działaniami public relations.

Grudniowa kampania Majonezu Kieleckiego jest realizowana przy współpracy: Optima Marketing Group – kreacja oraz social media, Papaya Films – produkcja, Universal McCanne – zakup mediów TV oraz Best Brands PR – działania public relations.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }