Konspol. Pierogi Nowe

Z serem twarogowym i owocami tropikalnymi.

Firma Konspol sukcesywnie rozszerza asortyment pierogów z linii Nowe o kolejne smaki. Tym razem do produktów ze słodkim nadzieniem dołącza wersja z farszem tropikalnym. To połączenie tradycyjnego polskiego dania ze smakami gorącego południa - sera twarogowego i owoców tropikalnych.

Tropikalny farsz do nowych pierogów firmy Konspol został tak skomponowany, by oddać jak najbardziej charakterystyczny smak południa. W środku sakiewek znajdują się kawałki moreli, ananasów, mango czy papai oraz ser twarogowy. Dzięki wyjątkowo cienkiemu ciastu i dużej ilości farszu, bardzo wyraźnie czuć smak słodkiego, tropikalnego nadzienia.

Można podawać je z wody lub przygotować na patelni. Doskonale sprawdzą się na śniadanie lub deser po  obiedzie.

Nowe produkty uzupełniają dotychczasowe portfolio marki, w którym znajdują się obecnie pierogi Nowe z serem twarogowym, z serem twarogowym i jagodami, z mięsem i pieczarkami, a także z mięsem i kaszą gryczaną.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }