Bielizna termiczna od czwartku w Lidlu

Komplety bielizny narciarskiej dla dzieci i dorosłych.

Według Lidla bielizna termiczna Crivit oraz Lupilu nadaje się do sportów zimowych, a to za sprawą zastosowania właściwości hydrofilowych zapewniających szybkie wysychanie. Dodatkowo bielizna ta pozbawiona jest szwów bocznych przez co umożliwia komfortowe użytkowanie.

Jakość odzieży została potwierdzona przez międzynarodowy Instytut Hohenstein. Jednostka ta testuje i sprawdza ubrania pod kątem: zawartości substancji szkodliwych, jakości wykonania czy dopasowania rozmiarów. Odzież z najnowszej kolekcji Lidla uzyskała również certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co potwierdza jakość tekstyliów i brak szkodliwych substancji.

I tak w ofercie zimowej znalazł się dziecięcy komplet bielizny narciarskiej Lupilu (29,99 zł/komplet) dla chłopców i dziewczynek w kilku wzorach do wyboru. Jeden zestaw składa się ze spodni oraz bluzki w rozmiarach 86-128.

Lidl przygotował również coś dla starszych. W ofercie sieci dostępne będą także zestawy młodzieżowej bielizny narciarskiej Crivit (34,99 zł/komplet) w rozmiarach 122-164. Dla kobiet i mężczyzn Lidl przygotował ofertę koszulek termicznych (24,99 zł/szt.) oraz spodni termicznych (24,99 zł/szt.) w rozmiarach XS-L (dla kobiet) i M-XXL (dla mężczyzn), w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru.

 

Katarzyna Pierzchała 2693 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }