Więcej smaku w Auchan Gdańsk

Ofertę gastronomiczną centrum handlowego wzbogaciła kawiarnio-cukiernia Dom Czekolady.

W ofercie Domu Czekolady znajdują się między innymi torty, tradycyjne ciasta, praliny, desery lodowe jak i szeroki wybór kaw, herbat oraz czekolad pitnych.

W Domu Czekolady można również zamówić tort na specjalną uroczystość. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty oparte są na własnej produkcji.

Kawiarnia zajęła lokal o powierzchni 130,21 mkw.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ul. Szczęśliwej 3 w Gdańsku.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk było pierwszą galerią handlową, która powstała w Gdańsku. Obecnie jej klienci mogą korzystać ze zróżnicowanej oferty ponad 70 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych. W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk znajdują się również przestrzenie rekreacyjne - strefa restauracyjna oraz strefy relaksu. Właścicielem, zarządcą i komercjalizatorem obiektu jest Ceetrus Polska.

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }