"Odkryj magię oczekiwania na Święta"

Pod takim hasłem w tym roku pod hasłem Milka po raz kolejny zachęca Polaków do wielkiego odliczania.

W portfolio producenta znajdą się znane konsumentom słodycze takie jak: kalendarz adwentowy, Mikołaj, Bałwanek, czy Snow Balls, a także nowości – Milka Snow Balls w wersji Oreo i maskotki
ze słodyczami Milka.

Produkty sezonowe będą miały silne wsparcie mediowe, PR-owe oraz sprzedażowe. Świąteczny spot emitowany będzie w telewizji i kinach, a zupełnie nowe kreacje digitalowe na platformach VOD oraz w serwisach społecznościowych Facebook i Youtube. Dodatkowo, w całej Polsce pojawią się citylighty. Z kolei do sklepów mało i wielkoformatowych trafią stojaki prepackowane oraz materiały POSM.

Istotnym elementem świątecznej kampanii będzie także cykl wydarzeń. Odbędą się one w galeriach handlowych w dziewięciu miastach: Warszawie, Łodzi, Kielcach, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy i Gdyni. Na konsumentów czekać będą wyjątkowe interaktywne kalendarze adwentowe oraz słodkie upominki.

Zakupem mediów do kampanii zajął się dom mediowy Carat. Za kreacje odpowiada agencja Sarigato. Za realizację eventów w centrach handlowych – agencja Event Factory. Obsługę social media powierzono Liquid Thread. Działania PR prowadzi agencja Big Picture.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }