Grupa Maspex. Płatki Lubella

Z kultowym superbohaterem Marvela - Spider-Manem.

25 grudnia na ekranach kin pojawi się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku – "Spider-Man Uniwersum", a już w listopadzie na sklepowe półki trafia limitowana nowość od Lubelli – płatki inspirowane Spider-Manem w kształcie pająków o smaku słony karmel.

W każdym opakowaniu nowości jak i w standardowym portfolio oznaczonym banderolą znajduje się jedna z 15 naklejek z wizerunkami bohaterów filmu Spider-Man Uniwersum. Dodatkowo w wybranych punktach handlowych można odebrać specjalny album do kolekcjonowania naklejek, który wprowadza fanów najpopularniejszego superbohatera Marvela w świat animowanej opowieści.

Aktywacja Lubelli związana ze Spider-Manem wspierana będzie dodatkowo przy współpracy z influencerami oraz poprzez komunikację na Facebooku, a o nowości informować będą materiały POS w punktach sprzedaży.

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }