Kasa z modułem płatności online

Najnowsze urządzenia i rozwiązania technologiczne dla odbiorców biznesowych zaprezentowała firma Elzab podczas targów wyposażenia sklepów RetailShow, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Warszawie.

Na stoisku Elzabu szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się kasa samoobsługowa SCO z modułem płatności online. Umożliwia ona klientowi samodzielne skanowanie i płatność za zakupy w niezwykle prosty sposób.

Jak podkreśla producent, intuicyjny interfejs zamontowany w urządzeniu ułatwia proces zakupowy, a sam wygląd kasy wzbudza zainteresowanie nowoczesnym designem. W skład kasy wchodzi 15” monitor IIYAMA, waga Saturn z modułem skanowania Magellan, waga kontrolna (opcjonalnie można zwiększyć powierzchnię wagi kontrolnej) oraz drukarka fiskalna. Dodatkowo można ją wyposażyć w ręczny skaner kodów kreskowych. Kasa jest zintegrowana z programem kasowym PC-POS firmy Insoft.

Przedstawiciele firmy Elzab dostępni na targach zapewniali, że moduły do płatności online to już nie projekt na przyszłość, a wręcz konieczność w sklepach stacjonarnych. Ich zdaniem kasy samoobsługowe nie służą jedynie rozładowaniu kolejek, robieniu szybszych zakupów czy optymalizacji czasu pracy i polepszeniu wydajności pracowników, ale także przyczyniają się do poprawy wizerunku sieci w czasach coraz większej konkurencji na rynku retail.

Zakłady Urządzeń Komputerowych Elzab to polskie przedsiębiorstwo informatyczne, specjalizujące się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kas i drukarek fiskalnych, urządzeń i systemów kasowych, peryferii i akcesoriów (wagi elektroniczne, szuflady kasowe, sprawdzarki cen, drukarki etykiet) służących do rejestracji i zarządzania sprzedażą. Korzenie ELZAB sięgają 1969 r., zaś od 1998 r. jej akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2011 r. właścicielem większościowego pakietu akcji Elzab jest spółka Comp.

Katarzyna Pierzchała 2686 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }