"Decydujesz, pomagamy" - ostatni dzwonek na zgłoszenie

Tesco przedłużyło termin przyjmowania pomysłów do V edycji programu grantowego, do 28 listopada. Do zdobycia granty o łącznej puli 1 125 000 zł.

Aktywni działacze mają jeszcze kilka dodatkowych dni na zgłoszenie pomysłów do V edycji programu. Tesco Polska, jako firma świadoma społecznie, wspiera mieszkańców w realizowaniu projektów na rzecz ich najbliższej okolicy.

Zgłaszane projekty mogą dotyczyć edukacji, promocji zdrowego stylu życia, rewitalizacji przestrzeni miejskich, aktywizacji osób starszych, działań na rzecz zwierząt i niemarnowania żywności czy pielęgnowania lokalnych tradycji.

Do programu mogą zgłosić się tak naprawdę wszyscy: organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, spółdzielnie socjalne oraz instytucje publiczne, takie jak: przedszkole publiczne, szkoła publiczna, instytucja kultury, biblioteka publiczna, ośrodek pomocy społecznej.

Formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie wwww.tesco.pl/pomagamy aktywny będzie do północy 28 listopada.

- Chcemy jak najbardziej kompleksowo wspierać lokalne społeczności, dlatego już po raz drugi zdecydowaliśmy, że nagrodzimy wszystkie trzy projekty, które przejdą do etapu głosowania w sklepach. Mieszkańcom pozostawiamy zadecydowanie o wysokości przyznanego grantu, ponieważ to oni dokładnie wiedzą, który projekt najbardziej wpasuje się w ich potrzeby. Dofinansowanie w realizacji nawet najmniejszych działań lokalnych może znacząco wpłynąć na modernizację najbliższego otoczenia, dlatego gorąco zachęcam do próbowania swoich sił w programie - mówi Daria Kulińska, dyrektor ds. komunikacji Tesco.

Od 2016 r. w całej Polsce w ramach programu mieszkańcy zrealizowali 815 projektów społecznych, na które otrzymali od Tesco i Fundacji Tesco łącznie ponad 3 mln zł.

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }