Jabłko Lubelskie w Biedronce

Od listopada można je kupić w ponad 600 sklepach sieci na terenie woj. lubelskiego, śląskiego i podkarpackiego.

- To bardzo ważny krok w rozwoju naszej firmy – podkreśla Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple.

Jabłko Lubelskie pochodzi z  terenów Lubelszczyzny słynącej z długoletnich tradycji sadowniczych. Wyróżnia je najwyższa jakość oraz doskonałe walory smakowe. Swoje zalety zawdzięcza znakomitym warunkom klimatycznym i glebowym oraz starannym uprawom, opartym na solidnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w zakresie sadownictwa.

- Cieszymy się, że coraz więcej konsumentów będzie mogło spróbować naszych pysznych lubelskich jabłek. Do tej pory LubApple było nastawione głównie na eksport, jednak w najbliższym czasie chcemy rozwijać sprzedaż naszych owoców na rodzimym rynku. Mamy nadzieję, że o Jabłku Lubelskim wkrótce będzie głośno w całej Polsce – mówi Zbigniew Chołyk.

Pod marką Jabłko Lubelskie klienci sklepów Biedronka mają do wyboru takie odmiany jak: Elise, Golden Delicious oraz Wellant, której LubApple jest jednym producentem w Polsce. Owoce firmy są dostępne w  poręcznych i oznakowanych tackach z logo Jabłko Lubelskie. Produkt jest na stałe w ofercie Biedronki.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }