Rozbłyśnij na jesień

W najbliższy weekend (16 i 17 listopada) Posnania zaprasza na drugą edycję Hello Beauty - wydarzenia poświęconego pielęgnacji i urodzie.

– Po raz kolejny zapraszamy w tym sezonie mieszkańców regionu na wyjątkowe warsztaty i spotkania z ciekawymi gośćmi, którzy podpowiedzą jak odmienić się na jesień. W najbliższy weekend Posnania będzie pełna lifestylowych porad i aktywności – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Przez dwa dni wydarzenia odbędą się pokazy wizażystów, konkursy na scenie, warsztaty boho i tworzenia kosmetyków naturalnych.

Ponadto dla wszystkich miłośniczek makijażu Posnania przygotowała specjalny konkurs Make-up Challenge, w którym do wygrania jest Karta Podarunkowa o wartości 1 000 zł.

W sobotę na scenie w Forum autorki najlepszych makijaży będą walczyć o nagrodę główną. W jury konkursowym zasiądą Maja Sablewska, Ekskluzywny Menel, Klaudia Owczarek, Karina Wacławik, Katarzyna Kałuska oraz Adrian Świderski, którzy będą zwracać na kreatywność, jakość i znajomość najnowszych trendów.

Hello Beauty odbędzie się w 16 listopada w godzinach 12:00-20:00 oraz 17 listopada w godzinach 12:00-20:00.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }