Papa Diego zaprasza do Libero Katowice

Lokal sieci znajduje się w strefie restauracyjnej Libero Katowice zlokalizowanej na poziomie pierwszym. To dopiero początek ekspansji tej marki na rynku.

W katowickim Papa Diego goście spróbują przysmaków kuchni meksykańskiej: tacos z salsami, między innymi mango-tamaryndową lub chipotle, nachos z wieprzowiną carnitas oraz burrito z kurczakiem w korzennym sosie mole. Wszystkie smaki będą dostępne również w formie burrito bowli.

Propozycją przygotowaną specjalnie z myślą o mieszkańcach Śląska są warianty meksykańskich dań z lokalnym krupniokiem. Popisowy deser Papa Diego to tradycyjne chrupiące churros podane z waniliowym sosem czekoladowym. Do tego domowe lemoniady i smoothies, przygotowane na bazie świeżych owoców i ziół.

Goście mogą także spróbować swoich sił w jedzeniu wyjątkowo pikantnych sosów z egzotycznych papryczek – jedynie po podpisaniu stosownego oświadczenia.

Za jakość specjałów Papa Diego odpowiada Rafał Sanetas – manager i szef kuchni, który pracował m.in. w restauracji Hard Rock Cafe.

Na gości Libero Katowice odwiedzających zarówno lokal Papa Diego, jak i multipleks Helios, czeka wyjątkowa oferta: każdy, kto w Papa Diego pokaże papierowy lub elektroniczny bilet do kina Helios, otrzyma do zamówienia deser – porcję słodkich churros. 

Ponadto, w każdy poniedziałek do burrito dodawane są małe nachosy za pół ceny, a w każdy wtorek zestawy tacos zawierają nie trzy, a cztery pyszne, gorące tacos.  

Papa Diego to pierwsza marka stworzona przez Foodio Concepts – firmę założoną przez spółkę Helios z Grupy Agora, operatora sieci multipleksów oraz jej partnerów biznesowych – Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra, managerów z branży restauracyjnej, którzy współtworzyli i zarządzali m.in. warszawskimi restauracjami Blue Cactus, Iguana Lounge i Hard Rock Cafe.

Papa Diego w Libero Katowice to pierwszy lokal tej sieci. Kolejne powstaną m.in. w Gdańsku (Forum Gdańsk), Poznaniu (Posnania), Warszawie (Centrum Praski Koneser, Galeria Młociny) i Łodzi (Manufaktura). W planach jest również drugi lokal w Katowicach – w Galerii Katowickiej.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.