TaniaKsiazka.pl rozwija sieć punktów odbioru osobistego

Na przełomie października i listopada firma uruchomiła pierwszy taki punkt w Warszawie.

Punkt zlokalizowany jest na Starym Mokotowie, przy ul. J. Dąbrowskiego 20. Jest czynny od poniedziałku do piątku między 11:00 a 19:00 oraz w soboty między 10:00 a 16:00. Na miejscu nie można co prawda kupić asortymentu znajdującego się w ofercie on-line, ale można tam odebrać wszystko, co zostało zamówione na stronie www.TaniaKsiazka.pl

Warszawski punkt odbioru jest pierwszym w mieście, ale nie ostatnim, jakie firma planuje uruchomić w najbliższej perspektywie.

- Zainteresowanie przekroczyło nasze wstępne szacunki i przewidywania. Zaledwie w ciągu kilku pierwszych dni listopada z odbioru osobistego skorzystało ponad 1000 osób. To najlepszy dowód na to, że działanie takich miejsc ma głęboki sens i warto je rozwijać w przyszłości – dodaje Łukasz Kierus, założyciel księgarni TaniaKsiazka.pl.

Dotychczas zamówienia złożone w księgarni TaniaKsiazka.pl mogli odbierać osobiście klienci z Białegostoku, Ełku, Suwałk oraz z Grajewa. Księgarnia, zachęcona sukcesem punktu w Warszawie, już planuje otwarcie kolejnych - m.in w Częstochowie oraz jeszcze jednego na terenie Warszawy.

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }