Starbucks umacnia pozycję w Polsce

Sieć otwiera 69 kawiarnię, tym razem w Galerii Libero w Katowicach.

Kawiarnia Starbucks w Katowicach zostanie otwarta 15 listopada i będzie się mieścić na parterze w nowej Galerii Handlowej Libero przy ulicy Kościuszki 229 w Katowicach.

Nowo otwarta kawiarnia o powierzchni 74 mkw. to łącznie 62 miejsca siedzące, w tym 30 dostępnych na patio zlokalizowanym w części wspólnej Galerii Libero. Wnętrze podzielono na strefy, w których będzie można przyjemnie spędzić czas ze znajomymi lub znaleźć odpowiednie miejsce do spotkań biznesowych, pracy i nauki. Wystrój lokalu stanowi połączenie charakterystycznych dla marki kolorów, elementów wykończenia i grafik, nawiązujących do procesu powstawania ziaren kawy.

W menu kawiarni znajdą się kawy przygotowywane ze 100% ziaren Arabica, które wyszkoleni Coffee Masterzy dopasują do upodobań każdego gościa. W restauracji dostępne będą wszystkie napoje Starbucks, wraz z jesiennymi napojami promocyjnymi takimi jak Pumpkin Spice Latte. Dla odwiedzających kawiarnię przygotowano również ofertę ciast, przekąsek, codziennie przygotowywanych kanapek, jogurtów, sałatek oraz zestawów lunchowych. Oprócz tego w kawiarni będzie można nabyć także paczkowane kawy ziarniste, kubki ze stałej oferty, sezonowe kolekcje kubków termicznych oraz rozmaite akcesoria związane z marką, takie jak zaparzacze i porcelana.

Nie zabraknie kawy na wynos. Do dyspozycji gości, podobnie jak we wszystkich punktach sieci, funkcjonować będzie koncept „Bring your own Tumbler”, czyli – przyjdź z własnym kubkiem. Właśnie w ten sposób, zamawiając kawę, goście mogą chronić środowisko ograniczając zużycie papierowych kubeczków, uzyskać zniżkę na wybrany napój w wysokości 1 zł i wypić go ze swojego ulubionego kubka.

W dniu otwarcia kawiarnia przygotowała liczne atrakcje, m.in.: tort, przedpremierową sprzedaż produktów z oferty świątecznej oraz coffee tastingi z użyciem alternatywnych metod parzenia kawy.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }