Po prezenty do Biedronki

Drewniane zabawki, zestawy klocków, interaktywne gadżety, lalki, pluszowe misie, gry planszowe i sprzęt do sportów zimowych to propozycje sieci na podarunki dla najmłodszych.

Już od 15 listopada co czwartek sieć będzie proponować nowe zestawy produktów w ramach oferty "Biedronka zaskakuje prezentami!".

W jej ramach będzie można kupić zestawy klocków Lego. W sprzedaży znajdą się m.in. zestawy City (od 29,99 zł), Ninjago (od 37,99 zł) i Star Wars (49,99 zł). Tego samego dnia do sprzedaży w sklepach Biedronki trafią akcesoria dla przyszłych artystów. Zestaw artystyczny w drewnianej walizce, m.in. z pastelami olejnymi, ołówkami, węglami i kredkami kosztować będzie 119 zł, a zestawy rysunkowe (cienkopisy, długopisy żelowe lub pastele) będzie można kupić za 29,99 zł.

Natomiast od 22 listopada w sklepach sieci pojawią się zabawki marki własnej Elefun. Wśród nich dostępne będą m.in. drewniane zabawki edukacyjne takie jak: piesek-sorter z 5 klockami w różnych kształtach, trzy poziomowa zjeżdżalnia z 3 dwustronnymi autami, zestaw 30 klocków (w cenie 29,99 zł), alfabet wspomagający naukę literek i słów, tablica obowiązków,, wbijak-przebijak, tablica z liczydłem, jeździk lub wózek-chodzik (79,70 zł), instrumenty muzyczne (49,99 zł za sztukę lub zestaw) oraz kuchnia z podświetlaną płytą grzewczą (179 zł).

Idealnym prezentem dla najmłodszych specjalistów od nowych technologii będzie dron sterowany gestami, z funkcją stabilizacji lotu i podświetleniem LED, z zasięgiem kontrolera do 50 metrów (159 zł, dostępny od 6 grudnia).

Kto zaś szuka prezentu uniwersalnego, powinien zwrócić uwagę na specjalne zestawy Gangu Słodziaków – od 6 grudnia członkowie paczki przyjaciół z leśnej polany pojawią się na puzzlach oraz w specjalnym słodziakowym kalendarzu (w cenie 9,99 zł).

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }