Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Rewolucja na winnicalidla.pl

Od wtorku 13 listopada, na platformę zawitała wyjątkowa oferta kraftów, co więcej ze specjalną promocją 15% taniej.

W ofercie Winnicy Lidla możńa znaleźć Tropical Black Imperial IPA 8,5%, w wersji Black (8,99 zł za 0,5 I) z  Browaru Wrężel. Piwo charakteryzuje mnóstwo tropikalnych owoców przeplatających się z aromatem cytrusowego chmielu. Jest to maksymalnie goryczkowa, owocowa i aromatyczna propozycja dla miłośników unikalnych piw.

Z kolei AleBrowar z Lęborka proponuje z między innymi El Fruto 8% (10,39 zł za 0,5 I). To niezwykle aromatyczne i soczyste piwo, które zawdzięcza swoje cechy najlepszym drożdżom, wyselekcjonowanym chmielom oraz owocowej pulpie mango.

Natomiast winnica Inne Beczki proponuje absolutną nowość piwną: Spill The Tea, 5,8% (7,29 zł za 0,5 I). Jest to klasyczna IPA od Innych Beczek z dodatkiem aromatycznego naparu zielonej herbaty Sencha i mieszanki sześciu chmieli.

Winnica Lidla proponuje także między innymi SangriAle 13,1°, 4,9% (9,49 zł za 0,5 I) Żywieckiego browaru Pinta. To idealne połączenie owocowej sangrii i orzeźwiającego Pale Ale. Do cytrusowo nachmielonego Pale Ale dodano naturalnie tłoczony sok z wiśni i czerwonej pomarańczy oraz puree z nektarynki.

W ofercie znaleźć można również piwo Meteor, 14% (13,99 zł za 0,5 I) z browaru Raduga. Piwo w stylu Barley Wine o bardzo bogatym i mocno słodowym aromacie z lekkimi nutami suszonych owoców oraz karmelu.

Akcja - 15% taniej trwa od godz. 8:15 w dniu 13 listopada do godz. 8:15 w dniu 19 listopada lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły na https://winnicalidla.pl/piwa-kraftowe/.

Joanna Hamdan 8704 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }