Nutricia Polska. BoboVita

Nowe musy owocowe z delikatnymi zbożami.

To dzięki różnorodnej diecie u maluszka kształtują się prawidłowe nawyki żywieniowe i preferencje smakowe, które mają szansę pozostać z nim w późniejszym czasie.

Aby jeszcze lepiej wspierać rodziców w komponowaniu odpowiedniego jadłospisu niemowląt i małych dzieci, do linii musów owocowych BoboVita dołączają teraz 4 nowości z delikatnymi zbożami, w tym warianty z dodatkiem jogurtu naturalnego.

Dzięki zawartości delikatnych zbóż naturalnie pyszne owocowe tubki dostarczają niemowlęciu energię do codziennego aktywnego poznawania świata.

Musy owocowe z delikatnymi zbożami od BoboVita to: morela z jabłkiem i bananem, banan z ananasem i jabłkiem, mango z owocami i jogurtem oraz jagody i truskawki z owocami i jogurtem.

Rekomendowana cena za 80-g opakowanie wynosi ok. 3,49 zł.

 

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }