McDonald’s w Lublinie po modernizacji

9 listopada swoich gości ponownie powitała restauracja sieci przy ul. Chemicznej 5.

Otwarty w 1997 r. lokal był pierwszym obiektem marki McDonald’s w Lublinie. Po pięciomiesięcznym remoncie otrzymał on nowoczesny wystrój, więcej miejsc dla gości oraz pełną strefę kawiarnianą McCafé.

Restauracja w nowej odsłonie ma 106 miejsc siedzących - to o 24 miejsca więcej niż przed modernizacją. Zmotoryzowani goście nadal mogą korzystać z linii McDrive oraz 22 miejsc parkingowych. Ponadto goście mogą teraz korzystać z dotykowych kiosków do samodzielnego zamawiania i rozbudowanej strefy kawiarnianej McCafé z bogatym asortymentem kaw, herbat i ciast.

Restauracja, została urządzona w nowoczesnym stylu, z dużymi motywami graficznymi w kształcie liter i meblami w odcieniach żółci, czerni i bieli współgrającymi z kolorami naturalnego drewna.

Lokal jest czynny codziennie w godzinach 6:00-24:00. W godzinach porannych dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące m.in. na jajkach, świeżym pieczywie i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje popularna oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald's.

McDonald’s w Lublinie jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też darmowy dostęp do internetu. Obsługę gości zapewnia 40 pracowników i 12 menadżerów.

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }