Metro Park Biłgoraj już otwarty

Kompleks jest jednym z największych obiektów handlowych w mieście. Rozpoczął działalność 14 listopada.

Ponad 1 967 mkw. powierzchni użytkowej ma najnowsza inwestycja handlowa zrealizowana w Biłgoraju, która już niebawem otworzy się dla mieszkańców miasta i przyjezdnych.

Metro Park Biłgoraj sąsiaduje z operatorem spożywczym Kaufland, dzięki czemu będzie stanowić centrum zakupowe. Wśród najemców obiektu są między innymi: Deichmann, KiK, Hebe, Gatta, Diverse, 4F oraz 50 style. Do dyspozycji klientów oddany zostanie także parking.

Oficjalne otwarcie Metro Park Biłgoraj odbyło się 14 listopada o godz. 9:00 na terenie obiektu przy al. Jana Pawła II 51. W ramach całodniowego wydarzenia zaplanowano liczne niespodzianki dla odwiedzających, a wśród nich m.in. rabaty i konkursy oraz zabawy dla dzieci.

Metro Park Biłgoraj to kolejny projekt realizowany przez Metropolitan Investment w ramach rozwoju brandu Metro. Spółka coraz intensywniej stawia na rozbudowę sieci parków handlowych tworząc silną i rozpoznawalną w Polsce markę obiektów. Metro Parki funkcjonują już m.in. w Wiśle czy Białej Podlaskiej, a od 14 listopada także w Biłgoraju.

Za koncepcję komercyjną oraz najem powierzchni odpowiadał zespół Metropolitan Investment oraz firma Mallson Polska.

Joanna Hamdan 8724 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }