Milion do zdobycia w Kauflandzie

Kaufland Polska oraz Program Payback przygotowali dla klientów wyjątkową ofertę. Od 8 listopada płacąc kartą Payback za zakupy w marketach Kaufland można wygrać aż 1 milion dodatkowych punktów.

Program Payback funkcjonuje w marketach Kaufland od kwietnia 2018 r. Kartę można otrzymać i zarejestrować w każdym sklepie sieci. Dzięki niej za każde wydane na zakupy 3 złote klient otrzymuje 1 punkt Payback. Zebrane punkty można wymieniać na nagrody i vouchery lub wykorzystać przy kolejnych zakupach. W tym celu przy kasie wystarczy zeskanować kartę i poinformować kasjera jaką liczbę punktów chcemy wykorzystać przy płatności.

8 listopada wystartował konkurs „Punktowy milioner”, który potrwa do 2 stycznia 2019 r. Mogą wziąć w nim udział posiadacze zarejestrowanej karty Payback, którzy podczas płatności za zakupy w Kauflandzie wykorzystają minimum 100 punktów. Wystarczy wtedy wejść na stronę PAYBACK.pl/milionerzy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Co 14 dni autor najciekawszej odpowiedzi będzie nagradzany milionem cztery etapy. Każdy z nich to szansa na wygranie jednego miliona, które można przeznaczyć na takie nagrody jak chociażby robot do gotowania Tefal czy ekspres ciśnieniowy Krups. Milion punktów to także równowartość 10 tys. złotych, które można wykorzystać na codzienne zakupy, przy czym jednorazowo podczas zakupów można wymienić maksymalnie 20 tys. punktów.

Co więcej, na wszystkich klientów, którzy w okresie od 8.11.2018 do 2.01.2019 wykorzystają punkty Payback za zakupy w Kauflandzie, oprócz konkursu czeka dodatkowy bonus – 10% wydanych punktów wróci na ich konto. W ten sposób uczestnicy mogą zyskać nawet 3 tys. punktów. Z akcji „Punkty za punkty” można skorzystać trzykrotnie, otrzymując maksymalnie 1 000 punktów zwrotu podczas jednej transakcji wymiany punktów na zakupy.

Szczegóły konkursu „Punktowy milioner” oraz akcji promocyjnej „Punkty za punkty” można znaleźć w specjalnej gazetce dostępnej na stronie www.kaufland.pl i po zeskanowaniu QR kodu wersji papierowej gazetki, a także na stronie PAYBACK.pl/milionerzy.

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć posiada 208 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników.

Katarzyna Pierzchała 5264 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.